Główną dewizą firmy „Kloneks” są meble kuchenne wykonywane według indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy również szafy wnękowe, meble : pokojowe, dziecięce, młodzieżowe, biurowe, sypialnie, łazienkowe, garderoby i inne. Wszystkie meble przygotowujemy na podstawie wykonanych wcześniej pomiarów i projektów.

W branży meblowej działamy od kilkunastu lat. Pozwoliło nam to poznać potrzeby rynku i zainteresowania klientów, ale przede wszystkim nowoczesne rozwiązania i różnorodne materiały dające możliwość wykonania pięknych wyrobów wysokiej jakości.

Nasze produkty znalazły zainteresowanie wśród klientów wielu miejscowości, zwłaszcza: Radomska i okolic, Myszkowa i Warszawy, ale również Katowic, Łodzi i Krakowa. Znalazły one zastosowanie w domach, biurach, zakładach pracy, studiach, szkołach oraz innych miejscach użytku publicznego.

Realizujemy również zamówienia poza granicami naszego kraju w takich Państwach jak Niemcy, Grecja, Belgia czy Anglia.

Naszym atutem jest doskonała jakość używanych materiałów i precyzja w produkcji mebli. Rozumiemy trudne wymagania, jakie stawiają przed nami: zmiany zachodzące na rynku meblarskim, pojawiające się nowe trendy oraz ogromna konkurencja działająca w tej branży.

Aby zwiększyć precyzję wykonania, a jednocześnie konkurencyjność naszych produktów, przeznaczamy wiele środków na inwestycje, jak na przykład zakup nowych maszyn i urządzeń, dofinansowanych ze środków unijnych w ramach działania „ Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013.

Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi markami, jeżeli chodzi o akcesoria, materiały i sprzęt AGD.

Uważamy, że najlepszą reklamą naszej firmy jest satysfakcja i dobra opinia klienta. Zależy nam więc, aby produkty wykonywane przez nas były nowoczesne, atrakcyjne oraz aby zwracały uwagę dokładnością i profesjonalizmem wykonania.

Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia naszego warsztatu oraz krótki film.

Kompleksowa Oferta

Pomiar

Projekt i wycena

Sprzęt AGD oraz oświetlenie

Montaż i serwis

Nasz warsztat

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, będziemy zobowiązani spełnić nawet najwyższe oczekiwania.